GMINA SECEMIN

Podsumowanie wakacyjnych zmagań na boiskach do siatkówki plażowej w Seceminie.

19 września 2017

16 lipca 2017 roku odbył się Turniej o Puchar Zarządu Stowarzyszenia ZRYW Secemin w Siatkówce Plażowej Mężczyzn.

Turniej zakończył się zwycięstwem pary braci Jędrych, Mateusza i Kamila, którzy podobnie jak w roku ubiegłym okazali się być najlepszą parą turnieju. Drugie miejsce po bardzo zaciętym meczu finałowym zakończonym w trzech setach wywalczyła para Hubert Stręk i Piotr Pieniążek. Podium turnieju uzupełniła para Kamil Kowalik i Robert Chrzuszcz. W turnieju udział wzięło 16 par.

15 Sierpnia 2017 roku odbył się Gminny Turniej o Puchar Wójta Gminy Secemin w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Turniej wygrała para Adrian Kucharek, Sławomir Pietraszek, która zgromadziła komplet punktów. Drugie miejsce wywalczyła para Jarosław Drążkiewicz, Karol Sikorski a trzecie miejsce przypadło w udziale parze Grzegorz Kucharek, Grzegorz Kowalik. Puchary wręczył Wójt Gminy Secemin Pan Tadeusz Piekarski.

26 sierpnia 2017 roku rozegrano Turniej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia ZRYW Secemin.
W finale para reprezentująca Koniecpol: Chrzuszcz Robert/Kowalik Kamil okazała się być lepsza od pary gospodarzy Kucharek Adrian/ Pietraszek Sławomir wygrywając 2:0 (21:19, 21:16). W meczu o III miejsce zwyciężyła para z Koniecpola Młyński Paweł/Zyzik Kacper

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom. Gratulujemy wyników i świetnej sportowej rywalizacji.