GMINA SECEMIN

Sportowy kwiecień w szkole podstawowej w Seceminie

26 kwietnia 2018

Kwiecień w Szkole Podstawowej w Seceminie upłynął pod znakiem tenisa stołowego  i rozgrywanych półfinałów wojewódzkich w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła była organizatorem dwóch półfinałów rozgrywanych w kategorii dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Reprezentanci szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze i wygrali trzy z czterech kategorii awansując do finału wojewódzkiego.

 

W kategorii szkół podstawowych awans wywalczyła drużyna w składzie Marek Adam i Walasek Filip, a w kategorii gimnazjum Maroń Magdalena i Kosiec Oliwia oraz Sikorski Jakub i Pawlik Marcel. Drugie miejsce zajęła drużyna dziewczyn: Żakowska Natalia, Mędrala Katarzyna i Rumin Natalia. Biorąc pod uwagę, że dziewczynki chodzą dopiero do IV klasy i rywalizowały z dwa lata starszymi od siebie zawodniczkami, jest to bardzo dobry wynik.

Kilka dni później drugie zespoły dziewcząt ze szkoły podstawowej i chłopców z gimnazjum udały się do Chęcin, aby również spróbować wywalczyć awans do finału wojewódzkiego. Dziewczęta w składzie Skrzypczyk Małgorzata i Pudło Kinga oraz chłopcy: Bartyzel Sebastian i Jasiak Grzegorz nie dali swoim rywalom żadnych szans i w komplecie awansowali do rozgrywek wojewódzkich.

Ostatni akord kwietniowego tenisa stołowego to awans drużyny chłopców ze szkoły podstawowej w składzie Maroń Wiktor i Pośpiech Kamil wywalczony na zawodach w Piórkowie.

W sumie nasza szkoła wprowadziła do finału wojewódzkiego dwie drużyny w kategorii szkół podstawowych i cztery w kategorii gimnazjum. Gratulujemy i czekamy na finał.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie